Leczenie ran Newsy Obok slidera Webinary

„Terapia podciśnieniowa w warunkach ambulatoryjnych i domowych” – zapisz się na bezpłatny webinar!

Ten tekst przeczytasz w < 1 min.

Zapraszamy na kolejny webinar z cyklu „Postępowanie z raną LIVE”, który poprowadzi prof. dr hab. n. med. Tomasz Banasiewicz – ekspert w zakresie leczenia ran. Wykład odbędzie się 22 czerwca o godz. 19:30. Wydarzenie jest organizowane przez wydawnictwo Evereth. Partnerem wydarzenia są firmy Aspironix oraz 3M.

Webinar pod hasłem „Terapia podciśnieniowa w warunkach ambulatoryjnych i domowych” będzie prowadzony przez prof. dr hab. n. med. Tomasza Banasiewicza – członka Zarządu Stowarzyszenia Naukowego Leczenia Ran, eksperta w zakresie leczenia ran, terapii podciśnieniowej, telemedycyny, chirurgii przewodu pokarmowego i chirurgii endokrynologicznej, Kierownika Oddziału Klinicznego Chirurgii Ogólnej, Endokrynologicznej i Onkologii Szpitala Klinicznego im. Heliodora Święcickiego UM w Poznaniu.

Tytuł wykładu brzmi: „Terapia podciśnieniowa w warunkach ambulatoryjnych i domowych”

Udział w webinarze jest bezpłatny, natomiast liczba miejsc jest ograniczona. Dlatego zachęcamy do rejestracji już dziś. Podczas webinaru będzie możliwość zadawania pytań. Aby wziąć udział w wydarzeniu, wystarczy zarejestrować się tutaj.

 

Jakie tematy są poruszane podczas cyklu webinarów?

Wśród wiodących tematów spotkań online znajdzie się problematyka leczenia ran o różnej etiologii – owrzodzenia, odleżyny, stopa cukrzycowa; ogólne i miejscowe postępowanie z raną przewlekłą; antyseptyka i opatrunki; mikrobiologiczny aspekt leczenia rany przewlekłej; leczenie podciśnieniem – terapia NPWT; kompresjoterapia oraz żywienie w leczeniu ran trudno gojących się.

Cykl webinarów „Postępowanie z raną LIVE” realizowany jest na portalu ForumLeczeniaRan.pl. Podczas każdego seminarium internetowego eksperci w zakresie leczenia ran opowiadają o najważniejszych aspektach leczenia ran. Uczestnicy oprócz obejrzenia wykładu mają możliwość zadawania pytań ekspertom na czacie.

Wydarzenie na Facebooku: tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.